Postel Denis + rošty ZDARMA + polštářek


Tyto postele jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě zpracování. Všechny výrobky tohoto producenta mají certifikaci TUV. Tato certifikace zaručuje absolutní přesnost výroby a první jakost používaných materiálů. Tato zajímavá patrová postel je vyrobena z masivu borovice a slouží jako postel pro dvě až tři osoby. Horní postel má rozměr 90x200 cm a spodní postel 140x200 cm. Síla použitého masivu, zajišťuje pevnou a stabilní konstrukci.
Postel je třikrát lakovaná bezbarvým, ekologicky nezávadným lakem. Postel jsou konstruována tak, aby byla dobře uživatelná, bezpečná i estetická.
Součástí postele jsou taktéž rošty na horní i spodní postel a polštářek ZDARMA
Doporučujeme dokoupit:
Matrace na horní postel 90x200 cm (max. výška matrace 14 cm ) - nakupujte - ZDE
Matrace na spodní postel 140x200 cm - nakupujte - ZDE
Prostěradla - nakupujte - ZDE
Přikrývky, polštáře, chrániče, toppery - nakupujte - ZDE
Matrace do přistýlky - nakupujte - ZDE
Šuplík + přistýlka - nakupujte - ZDE
Balení obsahuje:
- Postel z masivu borovice
- Laťkové rošty na horní i spodní postel
- Spojovací materiál na kompletní stavbu postele
- Polštářek ZDARMA
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka vnější | 206 cm |
| Šířka vnější | 151,5 cm |
| Rozměr horní spací plochy | 90x200 cm |
| Rozměr spodní spací plochy | 140x200 cm |
| Žebřík | variabilní na obě strany |
| Výška | 157 cm |
| Průřez sloupku nohou | 7x3 cm |
| Spodní rošt ve výši | 23 cm |
| Horní rošt ve výši | 116 cm |
| Rozteč mezi lůžky | 80 cm |
| Max. zatížení horní postele | 70 kg |
| Max. zatížení spodní postele | 180 kg |
| Max. výška matrace do šuplíku | 9 cm |
| Rozměr šuplíku ( spací plochy ) | 190x90 cm |
| Šuplík | není součástí balení |
Původní cena: 6999 Kč
Akční cena: 6999 Kč
Akční cena: 6999 Kč
Obdobné produkty:
Tato postel představuje ideální volbu pro moderní dětský pokoj, kde se klade důraz na bezpečnost, funkčnost a n ...
Matrace Trimex Sleep
Komfortní a cenově dostupná volba pro každodenní spaní.
Kvalitní pěnová matrace z PUR ...
NÍŽE VYBERTE BAREVNOU VARIANTU
Skládací vana PREMIUM s elektronickým teploměrem a podložkou do vany.
Skl ...
Naše postel z masivu borovice je ideální volbou pro ty, kteří hledají kombinaci pevnosti, funkčnosti a estetické ...
Autíčka se vejdou do malých rukou a kapes, takže je můžete snadno vzít na procházku nebo na hřiště.
Hraní ...
Přikrývka Polpuch představuje dokonalé spojení komfortu a luxusu pro vaše spaní. Naše přikrývka je vyplněna t ...









