Matrace Tinto 90/200/cca 20 cm
Pohodlná matrace s pěnovým jádrem. Matrace má dvě užitné strany. Vysoce elastická pěna se vyznačuje vysokou elasticitou, odolností proti deformaci, 7zónový profilovaný design zajišťuje lepší přizpůsobení tělu a dobrou cirkulaci vzduchu. Vysoký komfort používání zvyšuje profilovaná termoplastická pěna, která má ortopedické vlastnosti a vlivem teploty a tělesné hmotnosti se přizpůsobí tvaru ležícího člověka. Matrace poskytuje správnou oporu páteři, zlepšuje krevní oběh a snižuje tlak. Tento typ pěny se doporučuje zejména lidem trpícím bolestmi zad. Pěny mají antibakteriální a protiplísňové vlastnosti.Přednosti:
- dvě strany s rozdílným komfortem
- přizpůsobení tělu, ortopedické vlastnosti
- nízká hmotnost matrace
- dobrá cirkulace vzduchu
TUHOST H1 H2 H3 H4
Jste majiteli eshopu, prodejny nebo vlastníte hotel či penzion? Máte zájem navázat spolupráci?
Obchodníkům i firmám nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tuto spolupráci, prosím zašlete firemní údaje ( IČO, DIČ ) na e-mailovou adresu ondera@seznam.cz.
Příjemný nákup přeje kolektiv www.postylky-postele.cz
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 90 cm |
| Výška matrace | cca 20 cm |
| Termoelastická pěna | 5 cm |
| PUR pěna T-25 | 10 cm |
| Vysokoelastická pěna | 4 cm |
| Potah | snímatelný, pratelný |
| Nosnost | 110-120 kg |
Původní cena: 7846 Kč
Akční cena: 6590 Kč
Akční cena: 6590 Kč
Obdobné produkty:
Matrace Optimal comfort
Pokud hledáte matraci, která Vám zajistí pohodlný a zdravý spánek, můžete zvolit mat ...
Oboustranná, pružinová pěnová matrace ve střední tvrdosti, je na jedné straně potažená 3 cm silnou termoelast ...
Tato matrace M22 je z obou stran pokryta kokosovým plátem o tloušťce 1 cm, mezi kterými je 13 cm vysoká pěna. M ...
Matrace PUR (polyuretanová) střední tuhosti T25 – optimální pohodlí a podpora pro váš spánek
...
Matrace Isabel 90/200/23 cm.
Profilovaná pěna T25 má masážní vlastnosti. Struktura kuželů masíruje svaly bě ...
Tato boustranná, středně tvrdá, pružinová matrace je vyrobena z taštičkových pružin, má 7 zón tvrdosti ...








