Dětská postel domek 160x80 cm borovice + rošt ZDARMA


Dětskou postel domeček v rozměru 160/80 cm má ochranné bariéry, které je možno namontovat na obě strany, případně zcela demontovat.Nábytek je vyroben z borového dřeva a třikrát lakován ekologickým lakem. Použité laky jsou certifikovány Národním hygienickým ústavem. Použité laky mohou býti na předmětech, se kterými budou mít děti kontakt (dodržování DIN EN 71 ).
Produkt je dodáván v demontu.
V "PŘÍSLUŠENSTVÍ" (vpravo dole) máte možnost zakoupit různé typy matrací. Matrace není součástí.
Balení obsahuje:
- postel s bariérami
- laťkový rošt
- spojovací materiál
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka vnější | 164 cm |
| Délka vnitřní ( pro matraci ) | 160 cm |
| Šířka vnější | 87 cm |
| Šířka vnitřní ( pro matraci ) | 80 cm |
| Ochranné barieky | součástí |
| Rošt | součástí |
| Výška od země k hornímu okraji bariéry | cca 50 cm |
| krátká bariérka | variabilní na obě strany |
| celková výška | 148 cm |
Původní cena: 3989 Kč
Akční cena: 3989 Kč
Akční cena: 3989 Kč
Obdobné produkty:
Máte doma malého rošťáka nebo rošťačku.
Touží po pravém indiánské teepee? Proto Vám nabízíme tuto je ...
Pro ty nejmenší dobrodruhy představujeme dětskou postel s konstrukcí z masivu borovice a čelem z MDF, která sjedn ...
Postel pro větší děti s ochrannou bariérkou, která chrání dítě před pádem. Součástí postele je bariérka ...
Představujeme Vám novinku - dětskou postel domeček v rozměru 160/80 cm v top ceně v ČR. Ochranné ...
Tato oblíbená dětská postel je pevné a stabilní konstrukce
Konstrukce je vyrobena z MDF desek
Rošt z pružnýc ...
Pokud hledáte originální a kvalitní dětskou postel, která zaujme nejen Vaše děti, ale i návštěvy, pak je post ...






_1652002368.jpg)




