Dětská postel s výsuvem - Vilda 90/200 cm + šuplíky
Dětská postel z masivu borovice s přistýlkou je ideální pro více dětí, které potřebují více prostoru pro spaní nebo hraní. Tato postel je vyrobena z kvalitního borovicového dřeva. Přistýlka je součástí postele a může být snadno vysunuta a uložena pod hlavní postelí. Díky tomu je tato postel ideální pro hosty nebo pro děti, které potřebují více prostoru v dětském pokoji pro hru a zábavu. Postel je vybavena úložným prostorem pro uložení hraček nebo oblečení.Tato postel je bezpečná a odolná a bude skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Postel je lakovaná certifikovaným ekologickým vodou ředitelným lakem.
Balení obsahuje:
Doporučujeme k tomuto produktu dokoupit:
Matraci - nakupujte - ZDE
Prostěradla - nakupujte - ZDE
Noční stolky, komody atd. - nakupujte - ZDE
Přikrývky, polštáře, chrániče, toppery - nakupujte - ZDE
Balení obsahuje:
- postel z masivu borovice s výsuvnou druhou postelí - horní postel 200/90 cm, výsuvná 190/80 cm
- laťkové rošty do obou postelí
- šuplíky na kolečkách - 2 ks ( čelo z masivu, boky MDF materiál )
- spojovací materiál na kompletní stavbu postele
Doporučujeme k tomuto produktu dokoupit:
Matraci - nakupujte - ZDE
Prostěradla - nakupujte - ZDE
Noční stolky, komody atd. - nakupujte - ZDE
Přikrývky, polštáře, chrániče, toppery - nakupujte - ZDE
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Materiál | masiv borovice |
| Nosnost postele / lůžko | 90 kg |
| Max. výška matrace na horní lůžko | 14 cm |
| Šuplíky | 2 ks v ceně |
| Celková výška | 76 cm |
| Délka vnější | 207 cm |
| Šířka vnější | 97 cm |
| Vzdálenost mezi rošty | 16 cm |
| Výška horního spaní | 51 cm |
| Výška spodního spaní | 35 cm |
| Průřez nohy | 4,5 x 4,5 cm |
| Rodělení na samostatné postele | ano |
Původní cena: 8080 Kč
Akční cena: 8080 Kč
Akční cena: 8080 Kč
Obdobné produkty:
Stylová dětská postel z lakované MDF a borovicového dřeva je ideálním řešením pro batole, které přerostlo ...
Postel vyrobená z kvalitní 18mm laminované nábytkové desky a MDF desky s ekologickými barvami na vodní bázi. T ...
Uberto je kvalitní dětská postýlka vyrobená z prvotřídního smrkového masivu. Má zábranu proti pádu, kterou ...
Dětská postel Majka se vyznačuje pevnou dřevěnou konstrukcí, která odolá zatížení až 120 kg tělesné hmotno ...
Uberto je kvalitní dětská postýlka vyrobená z prvotřídního smrkového masivu. Má zábranu proti pádu, kterou ...
Představujeme borovicovou postel pro děti – dokonalou kombinaci bezpečnosti, pohodlí a stylu. Tato pevná a odoln ...






_1732193427.jpg)



