Matrace Amadora 140/200/cca 18 cm
Pohodlná pěnová matrace, která dodává pocit lehké masáže a tím zlepšuje krevní oběh. Vrchní vrstva je termoplastická pěna, ortopedická pěna pro snížení tlaku, dobrá cirkulace vzduchu. Tento typ pěny se doporučuje zejména lidem trpícím bolestmi zad. Jádrem je 7zónová pěna, která zajišťuje dobré padnutí a podporu těla.Přednosti:
- přizpůsobení tělu, ortopedické vlastnosti
- pohodlná kombinace visco pěny a vysoce elastické pěny
- trvanlivost a odolnost proti deformaci
TUHOST H1 H2 H3 H4
Jste majiteli eshopu, prodejny nebo vlastníte hotel či penzion? Máte zájem navázat spolupráci?
Obchodníkům i firmám nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tuto spolupráci, prosím zašlete firemní údaje ( IČO, DIČ ) na e-mailovou adresu ondera@seznam.cz.
Příjemný nákup přeje kolektiv www.postylky-postele.cz
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 140 cm |
| Výška matrace | cca 18 cm |
| Termoelastická pěna | 3 cm |
| Vysoce flexibilní pěna | 2 cm |
| 7-mi zónová pěna | 6 cm |
| PUR pěna | 6 cm |
| Potah | snímatelný, pratelný |
| Nosnost | 110-120 kg na 1/2 matrace |
Původní cena: 8510 Kč
Akční cena: 7148 Kč
Akční cena: 7148 Kč
Obdobné produkty:
Matrace Optimal comfort
Pokud hledáte matraci, která Vám zajistí pohodlný a zdravý spánek, můžete zvolit mat ...
Hledáte kvalitní a cenově dostupnou matraci pro každodenní spaní? Pěnová matrace z PUR pěny o rozměru 140×200 ...
Pohodlná pěnová matrace. Vysoce elastická pěna se vyznačuje vysokou elasticitou, odolností proti deformaci, 7zón ...
Velmi oblíbená, oboustranná středně tvrdá matrace s kokosovým vláknem.
Tato matrace se aktivně přizpůsobuje ...
Matrace Trimex Sleep
Komfortní a cenově dostupná volba pro každodenní spaní.
Kvalitní pěnová matrace z PUR ...
Matrace Optimal comfort
Pokud hledáte matraci, která Vám zajistí pohodlný a zdravý spánek, můžete zvolit mat ...







