Matrace Tinto maxi 140/200/cca 25 cm
Pohodlná matrace s pěnovým jádrem. Matrace má dvě užitné strany. Vysoce elastická pěna se vyznačuje vysokou elasticitou, odolností proti deformaci, 7zónový profilovaný design zajišťuje lepší přizpůsobení tělu a dobrou cirkulaci vzduchu. Vysoký komfort používání zvyšuje profilovaná termoplastická pěna, která má ortopedické vlastnosti a vlivem teploty a tělesné hmotnosti se přizpůsobí tvaru ležícího člověka. Matrace poskytuje správnou oporu páteři, zlepšuje krevní oběh a snižuje tlak. Tento typ pěny se doporučuje zejména lidem trpícím bolestmi zad. Pěny mají antibakteriální a protiplísňové vlastnosti.Přednosti:
- dvě strany s rozdílným komfortem
- přizpůsobení tělu, ortopedické vlastnosti
- nízká hmotnost matrace
- dobrá cirkulace vzduchu
TUHOST H1 H2 H3 H4
Jste majiteli eshopu, prodejny nebo vlastníte hotel či penzion? Máte zájem navázat spolupráci?
Obchodníkům i firmám nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tuto spolupráci, prosím zašlete firemní údaje ( IČO, DIČ ) na e-mailovou adresu ondera@seznam.cz.
Příjemný nákup přeje kolektiv www.postylky-postele.cz
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 140 cm |
| Výška matrace | cca 25 cm |
| Termoelastická pěna | 5 cm |
| PUR pěna T-25 | 15 cm |
| Vysokoelastická pěna | 4 cm |
| Potah | snímatelný, pratelný |
| Nosnost | 120-130 kg na 1/2 matrace |
Původní cena: 13397 Kč
Akční cena: 11254 Kč
Akční cena: 11254 Kč
Obdobné produkty:
Matrace Anastacio 140/200/22 cm.
Matrace z vysoce elastické HR pěny a termoelastické visco pěny. Vhodné pro lidi ...
Matrace Diego 140/200/15 cm.
Velice oblíbená matrace. Profilovaná pěna T30 má masážní vlastnosti. Díky ...
Pohodlná pěnová matrace se dvěma využitelnými stranami různé tvrdosti. Pěnová strana je ta měkčí. Na druhé ...
Objevte dokonalý spánek s naší komfortní zónovou matrací Aron s potahem Aloe Vera. Tato matrace kombinuje špičk ...
Matrace Dolores 140/200/17 cm.
Velice oblíbená matrace. Profilovaná pěna T30 má masážní vlastnosti. Dík ...
Tato matrace M12 je boustranná, pružinovo-latexovo-kokosová matrace o dvou tvrdostech, tvrdá a středně tvrdá, vyr ...








