Postýlka Virago 120x60 cm
Luxusní postýlka Viragobyla navržena tak, aby vytvořila bezpečný prostor pro vývoj a rozvoj Vašeho dítka.
Jednoduchost formy zapadá do současných trendů a dodává lehkost, díky čemuž můžete vytvořit aranžmá, které se hodí do moderního dětského pokoje.
Dobře promyšlená řešení zajistí přizpůsobení postýlky věku dítěte.
Vlastnosti:
- spací plocha 120x60
- postýlka má certifikáty SA PN-EN 716-1
- zesílený rám se systémem otvorů, zajišťující ventilaci pod matrací
- rám nastavitelný ve 3 úrovních shora: 63 cm / 48 cm / 34 cm
- nosnost do 70 kg
- maximální doporučená tloušťka matrace je 13 cm
- vzdálenost mezi příčkami 5,3 cm,
- odnímatelné příčky
- 16cm prostor pod postelí
- v souladu s bezpečnostními normami postel nemá zástrčky
- montážní návod obsahuje další upozornění nutná pro výrobu certifikovaných dětských postelí
Materiál:
- 18mm laminovaná dřevotříska s nízkým obsahem formaldehydu
- nohy a příčle z přírodního masivního dubového dřeva 1. stupně lakované bezbarvým nitrocelulózovým lakem
- příčníky z dřevotřískové desky tloušťky 25 mm
Do této postýlky nabízíme taktéž matrace - ZDE
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Pro matraci | 120/60 cm |
| Polohování roštu | 3 polohy - 63, 48, 34cm |
| Vytahovací tyče | ano |
| Nosnost | 70 kg |
| Vzdálenost mezi příčkami | 5,3 cm |
| Výška čela | 89 cm |
| Vnější délka | 130 cm |
| Vnější šířka | 66 cm |
Původní cena: 6256 Kč
Akční cena: 6256 Kč
Akční cena: 6256 Kč
Obdobné produkty:
Postýlka "SRDCE" - 2v1
Funkční a pevná postýlka se zásuvkou a ochrannou barierkou.
Odstraněním bočn ...
Dětská postýlka 120 × 60 cm z masivu borovice je kvalitní, bezpečné a nadčasové řešení pro každé miminko. ...
Hledáte dětskou postýlku, která vydrží od narození až po první samostatné krůčky vašeho dítěte? Tato dět ...
Dětská postýlka Leon se vyznačuje jednoduchým a klasickým designem.
Výrobní proces zohledňující př ...
Dětská postýlka Star se vyznačuje se jednoduchým a klasickým designem.
Výrobní proces zohledňující pří ...
Kvalitní dětská postýlka pro miminko z masivu a nábytkové desky – Bezpečí a komfort pro vaše dítě
Tato dě ...










_1731329057.jpg)