Postýlka 120/60 cm Birds - spouštěcí bočnice + šuplík
Postýlka "BIRDS" šuplík + spoušťěcí bočniceFunkční a pevná postýlka se spouštěcí bočnicí
- Zásuvka v šedé barvě součástí postýlky
- Rošt postýlky zajišťuje dostatečné proudění vzduchu, takže si můžete být jisti, že matrace má dobré větrání.
- Nastavení výšky roštu ve třech výškových úrovních.
- Lakováno bezbarvým netoxickým lakem, vhodným pro styk s dítětem.
- Postýlka byla vyrobena ze silných nábytkových desek a borovicového dřeva.
- Ošetřeno certifikovaným lakem bezpečným pro děti.
- Krátká strana, je vyrobena z nábytkové desky s efektním dekorativním motivem.
- Horní hrana bočnice, je opatřena ochrannou lištou, chránící rám postele před kousáním miminka.
- Dětská postýlka splňuje evropské požadavky.
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Vnitřní rozměr | 120/60 cm |
| Vnější rozměr | 126/66 cm |
| Polohy roštu | 3 |
| Materiál | masiv borovice + MDF |
| Výška čel | 93 cm |
| Spouštěcí bočnice | ano |
| Polohy výšek roštu | 3 |
| Pro matraci | 120/60 cm |
| Zásuvka | součástí |
Původní cena: 5236 Kč
Akční cena: 5236 Kč
Akční cena: 5236 Kč
Obdobné produkty:
Dětská postýlka Vanessa se vyznačuje se jednoduchým a klasickým designem.
Výrobní proces zohledňující p ...
Dětská postýlka 120 × 60 cm z masivu borovice je kvalitní, bezpečné a nadčasové řešení pro každé miminko. ...
Dětská postýlka House se vyznačuje se jednoduchým a klasickým designem.
Výrobní proces zohledňující př ...
Dětská postýlka 120 × 60 cm z masivu borovice je kvalitní, bezpečné a dlouhodobé řešení pro pohodlný spánek ...
Dětská postýlka House se vyznačuje se jednoduchým a klasickým designem.
Výrobní proces zohledňující př ...
Dětská kolébka SWEET DREAM je ideální volbou pro rodiče hledající bezpečné, pohodlné a estetické řešení p ...










_1731919765.jpg)