Matrace Amadora 120/200/cca 18 cm
Pohodlná pěnová matrace, která dodává pocit lehké masáže a tím zlepšuje krevní oběh. Vrchní vrstva je termoplastická pěna, ortopedická pěna pro snížení tlaku, dobrá cirkulace vzduchu. Tento typ pěny se doporučuje zejména lidem trpícím bolestmi zad. Jádrem je 7zónová pěna, která zajišťuje dobré padnutí a podporu těla.Přednosti:
- přizpůsobení tělu, ortopedické vlastnosti
- pohodlná kombinace visco pěny a vysoce elastické pěny
- trvanlivost a odolnost proti deformaci
TUHOST H1 H2 H3 H4
Jste majiteli eshopu, prodejny nebo vlastníte hotel či penzion? Máte zájem navázat spolupráci?
Obchodníkům i firmám nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tuto spolupráci, prosím zašlete firemní údaje ( IČO, DIČ ) na e-mailovou adresu ondera@seznam.cz.
Příjemný nákup přeje kolektiv www.postylky-postele.cz
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 120 cm |
| Výška matrace | cca 18 cm |
| Termoelastická pěna | 3 cm |
| Vysoce flexibilní pěna | 2 cm |
| 7-mi zónová pěna | 6 cm |
| PUR pěna | 6 cm |
| Potah | snímatelný, pratelný |
| Nosnost | 110-120 kg |
Původní cena: 7363 Kč
Akční cena: 6185 Kč
Akční cena: 6185 Kč
Obdobné produkty:
Oboustranná středně tvrdá matrace z pružinové pěny. Je vyrobena z pružin Multipocket - má 7 zón tvrdosti, z ob ...
Pohodlná, odolná pěnová matrace. Kombinace tří druhů pěn, základem je odolná, tvrdá pěna. Na užitné stran ...
Tato matrace M26 má z jedné strany 3 cm hrubou VISCO pěnu a ze strany druhé 3 cm hrubou vysoce pružnou HR pěnu, ...
Matrace Dolores 120/200/17 cm.
Velice oblíbená matrace. Profilovaná pěna T30 má masážní vlastnosti. Dík ...
Komfortní zónová matrace Aron s potahem Aloe Vera – ergonomie, příroda a zdravý spánek v dokonalé harmonii
Ob ...
Matrace Oreiro 120/200/17 cm.
Velice oblíbená matrace. Latexová vrstva má antialergické vlastnosti - neabsorbuje ...








