Matrace Tomar maxi 120/200/cca 23 cm
Komfortní a pohodlná matrace s pěnovým jádrem. Matrace má dvě užitné strany. Vysoce elastická pěna se vyznačuje vysokou elasticitou, odolností proti deformaci, 7zónový profilovaný design zajišťuje lepší přizpůsobení tělu a dobrou cirkulaci vzduchu. Pěny mají antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Vysoký komfort používání zvyšuje latex, který se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Díky své porézní struktuře poskytuje latex dobrou ventilaci a neabsorbuje prach. Je to velmi odolný materiál.Přednosti:
- dvě strany s různým komfortem
- ortopedické vlastnosti
TUHOST H1 H2 H3 H4
Jste majiteli eshopu, prodejny nebo vlastníte hotel či penzion? Máte zájem navázat spolupráci?
Obchodníkům i firmám nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tuto spolupráci, prosím zašlete firemní údaje ( IČO, DIČ ) na e-mailovou adresu ondera@seznam.cz.
Příjemný nákup přeje kolektiv www.postylky-postele.cz
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 120 cm |
| Výška matrace | cca 23 cm |
| Vysokoelastická pěna | 4 cm |
| PUR pěna T-25 | 15 cm |
| Latex | 3 cm |
| Potah | snímatelný, pratelný |
| Nosnost | 120-130 kg |
Původní cena: 10260 Kč
Akční cena: 8618 Kč
Akční cena: 8618 Kč
Obdobné produkty:
Matrace Deriano MAXI 120/200/20 cm.
Matrace z polyuretanové pěny T25. Profilování zajišťuje dostatečnou ...
Matrace Trimex Sleep
Komfortní a cenově dostupná volba pro každodenní spaní.
Kvalitní pěnová matrace z PUR ...
Matrace Anastacio 120/200/22 cm.
Matrace z vysoce elastické HR pěny a termoelastické visco pěny. Vhodné pro lidi ...
Komfortní matrace s profilovanou 7-mi zónovou profilovanou pěnouy. Profilovaná pěna poskytuje jemný masážní ú ...
Tato boustranná, středně tvrdá, pružinová matrace je vyrobena z taštičkových pružin, má 7 zón tvrdosti ...
Komfortní zónová matrace Aron s potahem Aloe Vera – ergonomie, příroda a zdravý spánek v dokonalé harmonii
Ob ...







