Matrace Aveiro 140/200/cca 24 cm
Pohodlná, odolná pěnová matrace. Kombinace tří typů pěn, základem je stabilní pěna, která poskytuje dobrou podporu. Vysoký komfort díky kombinaci latexu a termoelastické pěny. Latex dodává pohodlí a pružnost, je vzdušný, neabsorbuje prach. Paměťová pěna reaguje na tělesné teplo a váhu, dokonale se mu přizpůsobí a poskytuje tak dostatečnou oporu páteři. Matrace využívá vrstvu distanční látky, která zajišťuje správné odvětrávání v matraci a umožňuje vysokou hygienu. Matrace má ortopedické vlastnosti.- pohodlí a přizpůsobení tělu díky kombinaci pěn
- vrstva distanční tkaniny zajišťuje správnou cirkulaci
- výška cca 24 cm
TUHOST H1 H2 H3 H4
Jste majiteli eshopu, prodejny nebo vlastníte hotel či penzion? Máte zájem navázat spolupráci?
Obchodníkům i firmám nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tuto spolupráci, prosím zašlete firemní údaje ( IČO, DIČ ) na e-mailovou adresu ondera@seznam.cz.
Příjemný nákup přeje kolektiv www.postylky-postele.cz
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 140 cm |
| Výška matrace | cca 24 cm |
| Latex | 3 cm |
| Termoelastická pěna | 3 cm |
| Distanční vrstva | 1 cm |
| PUR pěna | 16 cm |
| Potah | snímatelný, pratelný |
| Nosnost | 110 kg na 1/2 matrace |
Původní cena: 12674 Kč
Akční cena: 10646 Kč
Akční cena: 10646 Kč
Obdobné produkty:
Matrace PUR (polyuretanová) střední tuhosti T25 – Optimální pohodlí a podpora pro váš spánek
Matrace ...
Matrace Mysterio 140/200/18 cm.
Velice oblíbená matrace. Oboustranná matrace s antibakteriálními vlastnostmi a r ...
Oboustranná středně tvrdá matrace z PUR pěny a kokosovou deskou.
Horní strana této matrace je řazena do stře ...
Matrace M20 je oboustranná pěnová matrace o strřední tvrdosti.
Potah:
snímatelný a prat ...
Hledáte kvalitní a cenově dostupnou matraci pro každodenní spaní? Pěnová matrace z PUR pěny o rozměru 140×200 ...
Pohodlná pěnová matrace se dvěma využitelnými stranami různé tvrdosti. Pěnová strana je ta měkčí. Na druhé ...








