Matrace Ponta 140/200/cca 12 cm
Pohodlná pěnová matrace se dvěma využitelnými stranami různé tvrdosti. Pěnová strana je ta měkčí. Na druhé straně je kokosová podložka, která matraci vytvrdí a latex se díky své vlastnosti dokonale přizpůsobí tvaru těla. Použité pěny a kokos zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu, mají antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Přípravek mohou používat dospělí i dospívající, protože nenarušuje vývoj a růst.Přednosti:
- ortopedické vlastnosti
- zvýšený komfort používání díky latexu
- antibakteriální a protiplísňové vlastnosti
TUHOST H1 H2 H3 H4
Jste majiteli eshopu, prodejny nebo vlastníte hotel či penzion? Máte zájem navázat spolupráci?
Obchodníkům i firmám nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tuto spolupráci, prosím zašlete firemní údaje ( IČO, DIČ ) na e-mailovou adresu ondera@seznam.cz.
Příjemný nákup přeje kolektiv www.postylky-postele.cz
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 140 cm |
| Výška matrace | cca 12 cm |
| Latex | 2 cm |
| Kokosová vrstva | 1 cm |
| PUR pěna T-25 | 8 cm |
| Potah | snímatelný, pratelný |
| Nosnost | 90 kg na 1/2 matrace |
Původní cena: 6638 Kč
Akční cena: 5576 Kč
Akční cena: 5576 Kč
Obdobné produkty:
Matrace Trimex Sleep
Komfortní a cenově dostupná volba pro každodenní spaní.
Kvalitní pěnová matrace z PUR ...
Oboustranná matrace s jádrem z 13 cm vysoké pěny a z jedné strany s 1 cm silnou kokosovou deskou. Středné tvrd ...
Tato matrace M26 má z jedné strany 3 cm hrubou VISCO pěnu a ze strany druhé 3 cm hrubou vysoce pružnou HR pěnu, ...
Komfortní taštičková matrace - oboustranná se 7-mi zónami tuhosti. Jádrem matrace je vícesložková pružina - a ...
Matrace Kaira
Zónová vrstva HR Foam Zonal Layer v kombinaci s PUR pěnou – pohodlí, které se přizpůsobí vaš ...
Pokud hledáte matraci, která Vám poskytne vysokou kvalitu spánku, matrace Medical Maxi by mohla být tou správnou v ...







