Matrace Ponta 80/200/cca 12 cm
Pohodlná pěnová matrace se dvěma využitelnými stranami různé tvrdosti. Pěnová strana je ta měkčí. Na druhé straně je kokosová podložka, která matraci vytvrdí a latex se díky své vlastnosti dokonale přizpůsobí tvaru těla. Použité pěny a kokos zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu, mají antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Přípravek mohou používat dospělí i dospívající, protože nenarušuje vývoj a růst.Přednosti:
- ortopedické vlastnosti
- zvýšený komfort používání díky latexu
- antibakteriální a protiplísňové vlastnosti
TUHOST H1 H2 H3 H4
Jste majiteli eshopu, prodejny nebo vlastníte hotel či penzion? Máte zájem navázat spolupráci?
Obchodníkům i firmám nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tuto spolupráci, prosím zašlete firemní údaje ( IČO, DIČ ) na e-mailovou adresu ondera@seznam.cz.
Příjemný nákup přeje kolektiv www.postylky-postele.cz
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 80 cm |
| Výška matrace | cca 12 cm |
| Latex | 2 cm |
| Kokosová vrstva | 1 cm |
| PUR pěna T-25 | 8 cm |
| Potah | snímatelný, pratelný |
| Nosnost | 90 kg |
Původní cena: 4224 Kč
Akční cena: 3548 Kč
Akční cena: 3548 Kč
Obdobné produkty:
Matrace M17 je oboustranná pěnová matrace o strřední tvrdosti.
Potah:
snímatelný a prat ...
Oboustranná středně tvrdá matrace z PUR pěny a kokosovou deskou.
Horní strana této matrace je řazena do st ...
Pohodlná, odolná pěnová matrace. Kombinace tří druhů pěn, základem je odolná, tvrdá pěna. Na užitné stran ...
Matrace Trimex Sleep
Komfortní a cenově dostupná volba pro každodenní spaní.
Kvalitní pěnová matrace z PUR ...
Pohodlná taštičková matrace s jednostrannou profilovanou termoelastickou pěnou. Pěna má ortopedické vlastnosti, ...
Matrace M20 je oboustranná pěnová matrace o střední tvrdosti.
Potah:
snímatelný a prate ...







