Matrace Tomar maxi 90/200/cca 23 cm

Komfortní a pohodlná matrace s pěnovým jádrem. Matrace má dvě užitné strany. Vysoce elastická pěna se vyznačuje vysokou elasticitou, odolností proti deformaci, 7zónový profilovaný design zajišťuje lepší přizpůsobení tělu a dobrou cirkulaci vzduchu. Pěny mají antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Vysoký komfort používání zvyšuje latex, který se dokonale přizpůsobí tvaru těla. Díky své porézní struktuře poskytuje latex dobrou ventilaci a neabsorbuje prach. Je to velmi odolný materiál.Přednosti:
- dvě strany s různým komfortem
- ortopedické vlastnosti
TUHOST H1 H2 H3 H4
Jste majiteli eshopu, prodejny nebo vlastníte hotel či penzion? Máte zájem navázat spolupráci?
Obchodníkům i firmám nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tuto spolupráci, prosím zašlete firemní údaje ( IČO, DIČ ) na e-mailovou adresu ondera@seznam.cz.
Příjemný nákup přeje kolektiv www.postylky-postele.cz
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 90 cm |
| Výška matrace | cca 23 cm |
| Vysokoelastická pěna | 4 cm |
| PUR pěna T-25 | 15 cm |
| Latex | 3 cm |
| Potah | snímatelný, pratelný |
| Nosnost | 120-130 kg |
Původní cena: 7725 Kč
Akční cena: 6489 Kč
Akční cena: 6489 Kč
Obdobné produkty:
Komfortní 7-mi zónová taštičková matrace, zajišťuje kvalitní spánek a vysoký komfort používání díky komb ...
NABÍDKA TÝDNE ZA SUPER NÍZKOU CENU!!!!
Kvalitní pěnová matrace 90×200 cm o výšce 15 cm nabízí ...
Oboustranná zónová matrace Premium 90x200x25 cm
Objevte dokonalý spánek s naší komfortní zónovou matrací ...
Tato matrace M12 je boustranná, pružinovo-latexovo-kokosová matrace o dvou tvrdostech, tvrdá a středně tvrdá, vyr ...
Matrace Anastacio 90/200/22 cm.
Matrace z vysoce elastické HR pěny a termoelastické visco pěny. Vhodné pro lidi ...
Tato matrace M22 je z obou stran pokryta kokosovým plátem o tloušťce 1 cm, mezi kterými je 13 cm vysoká pěna. M ...







