Postel Kvido 160/80 cm - bílá/ šedá

Stylová dětská postel z lakované MDF a borovicového dřeva je ideálním řešením pro batole, které přerostlo klasickou postýlku. Kombinace kvalitních materiálů, jako je lakovaná MDF pro čelní část a laminovaná dřevotříska pro zbytek konstrukce, zajišťuje vysokou odolnost a estetický vzhled.
Postel je navržena tak, aby byla praktická, funkční a bezpečná – má dvě boční ochrany a nízkou polohu matrace, což poskytuje vašemu dítěti maximální bezpečí během spánku.
Postel je navržena tak, aby byla praktická, funkční a bezpečná – má dvě boční ochrany a nízkou polohu matrace, což poskytuje vašemu dítěti maximální bezpečí během spánku.
Součástí postele je rošt a univerzální zábrana.
Postel je oboustranná, což znamená, že zábradlí lze namontovat na pravou nebo levou stranu podle potřeby. Dvě boční ochrany a nízká poloha matrace zajistí vašemu dítěti bezpečí a komfort používání.
Nosnost postele je 70 kg, ale výrobce garantuje, že si rodič s dítětem pohodlně lehne (nosnost až 100/110 kg).
Doporučujeme k tomuto produktu dokoupit:
Prostěradla - nakupujte - ZDE
Úložný prostor - nakupujte - ZDE
Noční stolky, komody atd. - nakupujte - ZDE
Přikrývky, polštáře, chrániče, toppery - nakupujte - ZDE
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka vnější | 167 cm |
| Délka vnitřní ( pro matraci ) | 160 cm |
| Šířka vnější | 85 cm |
| Šířka vnitřní ( pro matraci ) | 80 cm |
| Výška čel | 60 cm |
| Krátká barierka | variabilní na obě strany |
| Rošt | v ceně |
| Nosnost postele | 70 kg |
| Šuplík | není součástí |
Původní cena: 4800 Kč
Akční cena: 4800 Kč
Akční cena: 4800 Kč
Obdobné produkty:
Rostoucí postel Montessori Tobi 90x200 cm
Dětská rostoucí postel z masivu borovice – místo, kde začínají ...
Rostoucí postel Montessori Adele 120x200 cm + matrace Medico Dream 120x200x14 cm
Rostoucí postel Adele, je dodáv ...
Tyto postele jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě zpracování. Všechny výrobky tohoto producenta mají certifikac ...
Stylová dětská postel z lakované MDF a borovicového dřeva je ideálním řešením pro batole, které přerostlo ...
Rostoucí postel Montessori Adele 120x200 cm + matrace Optimal Comfort 120x200x12 cm
Rostoucí postel Adele, je dod ...
Stylová dětská postel z lakované MDF a borovicového dřeva je ideálním řešením pro batole, které přerostlo ...


_1732266442.jpg)






_1732189589.jpg)