Patrová postel Denis šedá + rošty ZDARMA

Tyto postele jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě zpracování. Všechny výrobky tohoto producenta mají certifikaci TUV. Tato certifikace zaručuje absolutní přesnost výroby a první jakost používaných materiálů. Tato zajímavá patrová postel je vyrobena z masivu borovice a slouží jako postel pro dvě až tři osoby. Horní postel má rozměr 90x200 cm a spodní postel 140x200 cm. Síla použitého masivu, zajišťuje pevnou a stabilní konstrukci. Postel je třikrát lakovaná bezbarvým, ekologicky nezávadným lakem. Postel jsou konstruována tak, aby byla dobře uživatelná, bezpečná i estetická.Max. výška matrace na horní postel - 14 cm
Součástí postele jsou taktéž rošty na horní i spodní postel a spojovací materiál na kompletní stavbu.
Doporučujeme dokoupit:
Matrace na horní postel 90x200 cm (max. výška matrace 14 cm ) - nakupujte - ZDE
Matrace na spodní postel 140x200 cm - nakupujte - ZDE
Prostěradla - nakupujte - ZDE
Přikrývky, polštáře, chrániče, toppery - nakupujte - ZDE
Šuplík pod postel - nakupujte - ZDE
Balení obsahuje:
- Postel z masivu borovice
- Laťkové rošty na horní i spodní postel
- Spojovací materiál na kompletní stavbu postele
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka vnější | 206 cm |
| Šířka vnější | 151,5 cm |
| Rozměr horní spací plochy | 90x200 cm |
| Rozměr spodní spací plochy | 140x200 cm |
| Žebřík | variabilní na obě strany |
| Výška | 157 cm |
| Průřez sloupku nohou | 7x3 cm |
| Spodní rošt ve výši | 23 cm |
| Horní rošt ve výši | 116 cm |
| Rozteč mezi lůžky | 80 cm |
| Max. zatížení horní postele | 70 kg |
| Rozměr šuplíku ( spací plochy ) | 190/90 cm |
| Max. výška matrace do šuplíku | 9 cm |
Původní cena: 7999 Kč
Akční cena: 7999 Kč
Akční cena: 7999 Kč
Obdobné produkty:
Hledáte multifunkční a prostorově úsporné řešení pro ložnici vašeho teenagera? Patrová postel Betty je ...
Tato postel osloví všechny, kteří ocení vkusný minimalistický vzhled. Je to perfektní řešení pro sourozence, ...
Tato postel osloví všechny, kteří ocení vkusný minimalistický vzhled. Je to perfektní řešení pro sourozence, ...
Tato zajímavá patrová postel je vyrobena z masivu borovice a slouží jako postel pro tři osoby.
Postel je lakov ...
Tato postel osloví všechny, kteří ocení vkusný minimalistický vzhled. Je to perfektní řešení pro sourozence, ...
Tyto postele jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě zpracování. Všechny výrobky tohoto producenta mají certifikac ...









