Matrace Fatima 120/200/cca 19 cm
Pohodlná, odolná pěnová matrace. Kombinace tří druhů pěn, základem je odolná, tvrdá pěna. Na užitné straně byla použita kombinace elastické latexové pěny, která zajišťuje vysoký komfort používání tím, že se přizpůsobí tělu, a vysoce elastické mramorové pěny vykazující bodovou pružnost. Matrace využívá vrstvu distanční látky, která zajišťuje správné odvětrávání v matraci a umožňuje vysokou hygienu. Matrace má ortopedické vlastnosti.- odolná, pohodlná matrace
- nepřenáší vibrace, doporučeno pro páry
- použití vrstvy distanční tkaniny zlepšuje ventilaci
- ortopedické vlastnosti, perfektně sedí na těle
TUHOST H1 H2 H3 H4
Jste majiteli eshopu, prodejny nebo vlastníte hotel či penzion? Máte zájem navázat spolupráci?
Obchodníkům i firmám nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tuto spolupráci, prosím zašlete firemní údaje ( IČO, DIČ ) na e-mailovou adresu ondera@seznam.cz.
Příjemný nákup přeje kolektiv www.postylky-postele.cz
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 120 cm |
| Výška matrace | 19 cm |
| Latex | 3 cm |
| Vysokoelastická pěna mramor | 4 cm |
| Distanční vrstva | 1 cm |
| PUR pěna T-25 | 10 cm |
| Potah | snímatelný, pratelný |
| Nosnost | 110 kg |
Původní cena: 10260 Kč
Akční cena: 8618 Kč
Akční cena: 8618 Kč
Obdobné produkty:
Matrace Pablo 120/200/14 cm.
Velice oblíbená matrace. Oboustranná matrace s antibakteriálními vlastnostmi a rozd ...
Matrace PUR (polyuretanová) střední tuhosti T25 – Optimální pohodlí a podpora pro váš spánek
Matrace ...
Matrace Optimal comfort
Pokud hledáte matraci, která Vám zajistí pohodlný a zdravý spánek, můžete zvolit mat ...
Tato matrace M22 je z obou stran pokryta kokosovým plátem o tloušťce 1 cm, mezi kterými je 13 cm vysoká pěna. M ...
Tato matrace M26 má z jedné strany 3 cm hrubou VISCO pěnu a ze strany druhé 3 cm hrubou vysoce pružnou HR pěnu, ...
Matrace PUR (polyuretanová) střední tuhosti T25 – optimální pohodlí a podpora pro váš spánek
...








