Matrace Aveiro 80/200/cca 24 cm
Pohodlná, odolná pěnová matrace. Kombinace tří typů pěn, základem je stabilní pěna, která poskytuje dobrou podporu. Vysoký komfort díky kombinaci latexu a termoelastické pěny. Latex dodává pohodlí a pružnost, je vzdušný, neabsorbuje prach. Paměťová pěna reaguje na tělesné teplo a váhu, dokonale se mu přizpůsobí a poskytuje tak dostatečnou oporu páteři. Matrace využívá vrstvu distanční látky, která zajišťuje správné odvětrávání v matraci a umožňuje vysokou hygienu. Matrace má ortopedické vlastnosti.- pohodlí a přizpůsobení tělu díky kombinaci pěn
- vrstva distanční tkaniny zajišťuje správnou cirkulaci
- výška cca 24 cm
TUHOST H1 H2 H3 H4
Jste majiteli eshopu, prodejny nebo vlastníte hotel či penzion? Máte zájem navázat spolupráci?
Obchodníkům i firmám nabízíme možnost nákupu za velkoobchodní ceny. V případě zájmu o tuto spolupráci, prosím zašlete firemní údaje ( IČO, DIČ ) na e-mailovou adresu ondera@seznam.cz.
Příjemný nákup přeje kolektiv www.postylky-postele.cz
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka matrace | 200 cm |
| Šířka matrace | 80 cm |
| Výška matrace | cca 24 cm |
| Latex | 3 cm |
| Termoelastická pěna | 3 cm |
| Distanční vrstva | 1 cm |
| PUR pěna | 16 cm |
| Potah | snímatelný, pratelný |
| Nosnost | 110 kg |
Původní cena: 6941 Kč
Akční cena: 5830 Kč
Akční cena: 5830 Kč
Obdobné produkty:
Objevte dokonalý spánek s naší komfortní zónovou matrací Aron s potahem Aloe Vera. Tato matrace kombinuje špičk ...
Pohodlná taštičková matrace. Díky termoelastické pěnové vrstvě, která má ortopedické vlastnosti, se přizp ...
Zónová matrace Medico Dream
Pokud hledáte matraci, která Vám zajistí pohodlný a zdravý spánek, můžete ...
Jednoduchý model pěnové matrace se liší od standardního modelu použitím zónově profilované pěny na jedné st ...
Matrace Dolores 80/200/17 cm.
Velice oblíbená matrace. Profilovaná pěna T30 má masážní vlastnosti. Díky ...
Pohodlná matrace s pěnovým jádrem. Matrace má dvě užitné strany. Vysoce elastická pěna se vyznačuje vysokou e ...







