Postel Zina 180/80 cm - bílá

Postel vyrobená z kvalitní 18mm laminované nábytkové desky a MDF desky s ekologickými barvami na vodní bázi. Tento odolný nábytek nabízí vysokou nosnost až 110 kg díky borovicovému rámu z latěk. Pro bezpečí dětí jsou všechny hrany zaoblené, což eliminuje riziko úrazu. Postel je oboustranná, což umožňuje flexibilní umístění v pokoji, a disponuje prostornou zásuvkou na kolečkách pro uložení lůžkovin nebo hraček. Montáž je snadná díky přehlednému návodu a kvalitnímu kování. Ideální volba pro bezpečný a pohodlný spánek Vašeho dítěte.
Součástí postele je rošt a univerzální zábrana.
Doporučujeme k tomuto produktu dokoupit:
Prostěradla - nakupujte - ZDE
Úložný prostor - nakupujte - ZDE
Noční stolky, komody atd. - nakupujte - ZDE
Přikrývky, polštáře, chrániče, toppery - nakupujte - ZDE
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Délka vnější | 184 cm |
| Délka vnitřní ( pro matraci ) | 180 cm |
| Šířka vnější | 85 cm |
| Šířka vnitřní ( pro matraci ) | 80 cm |
| Výška čel | cca 77 cm |
| Krátká barierka | variabilní na obě strany |
| Rošt | v ceně |
| Nosnost postele | 70 kg |
| Šuplík | není součástí |
Původní cena: 6297 Kč
Akční cena: 6297 Kč
Akční cena: 6297 Kč
Obdobné produkty:
Tyto postele jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě zpracování. Všechny výrobky tohoto producenta mají certifikac ...
Stylová dětská postel z lakované MDF a borovicového dřeva je ideálním řešením pro batole, které přerostlo ...
Stylová dětská postel z lakované MDF a borovicového dřeva je ideálním řešením pro batole, které přerostlo ...
ČASOVĚ OMEZENÁ AKCE !!!
Tato postel osloví všechny, kteří ocení vkusný minimalistický vzhled. Je to perfekt ...
Postel Montessori Adele 90x200 cm + matrace Aron 90x200x15 cm + PVC chránič + rošt ZDARMA
Rostoucí postel Ad ...
Rostoucí postel Montessori Diego 120x200 cm + matrace Optimal Comfort
Rostoucí postel Diego, je dodávána ...


_1732193427.jpg)
_1732193439.jpg)
_1732193537.jpg)





