Postýlka Jacob 120x60 cm


Luxusní postýlka JacobDětská postýlka, která provází ty nejmenší od prvních okamžiků života.
Bezpečnost a všestrannost zapadají do zamýšleného použití.
Vlastnosti:
- postel má certifikáty SA PN-EN 716-1
- zesílený rám se systémem otvorů, zajišťující ventilaci pod matrací
- postel má příčné spoje o tloušťce 25 mm
- maximální doporučená tloušťka matrace je 13 cm
Materiál:
- nohy a příčky z přírodního, masivního dubového dřeva 1. jakosti
- 18mm a 25mm laminovaná dřevotřísková deska s nízkým obsahem formaldehydu pokrytá bezbarvým nitrocelulózovým lakem
- v souladu s bezpečnostními normami postel nemá záslepky
Do této postýlky nabízíme taktéž matrace - ZDE
Technické parametry:
| Název | Hodnota |
| Pro matraci | 120/60 cm |
| Polohování roštu | 3 polohy - 63, 48, 34 cm |
| Vytahovací tyče | ano |
| Nosnost | 70 kg |
| Vzdálenost mezi příčkami | 5,3 cm |
| Výška čela | 90 cm |
| Vnější délka | 124 cm |
| Vnější šířka | 66 cm |
| Výška nohou | 17 cm |
Původní cena: 5879 Kč
Akční cena: 5879 Kč
Akční cena: 5879 Kč
Obdobné produkty:
Hledáte dětskou postýlku, která vydrží od narození až po první samostatné krůčky vašeho dítěte? Tato dět ...
Kvalitní dětská postýlka pro miminko z masivu a nábytkové desky – Bezpečí a komfort pro vaše dítě
Tato dě ...
Kvalitní dětská postýlka pro miminko z masivu a nábytkové desky – Bezpečí a komfort pro vaše dítě
Tato dě ...
Dětská kolébka SWEET DREAM je ideální volbou pro rodiče hledající bezpečné, pohodlné a estetické řešení p ...
Dětská postýlka 120 × 60 cm z masivu borovice je kvalitní, bezpečné a nadčasové řešení pro každé miminko. ...
Postýlka "BIRDS" šuplík + spoušťěcí bočnice
Funkční a pevná postýlka se spouštěcí bočnicí
...






_1731328553.jpg)
_1731327917.jpg)
_1731920143.jpg)

